Hikayemiz

‘’Binlerce kilometrelik bir yolculuk bile tek bir adımla başlar.’’
Lao-Tzu

YOL’UN HİKAYESİ

Çelen Arıman 2005 yılında yoga ile tanışıp , bu yolculuk esnasında kendi gerçeğini keşfetme, bedeninde ve hayatında olan değişim ve dönüşümlerin yaşamın her anına yayılmasıyla bu çıktığı yolculuk bir tutkuya dönüştü. İlk başladığı yıllardan itibaren en büyük merakı kendini keşfetmek olan Çelen, bu yolda yoga, meditasyon ve alternatif terapi uygulamaları ile kendini keşfetme tutkusunu herkese yayabildiği güvenli ve keyif dolu bir yaşam alanı hayalini kurdu. Ve bu hayal, “YOL YAŞAM STÜDYOSU” vücut buldu.

Yoğun ve stresli şehir hayatında, koşuştururken, biraz yavaşlamaya davet sunan, gerçek doğamız ile buluşmaya doğru güvenli bir alan sağlamak niyetiyle herkesin kendi zamanında kendi yolunu keşfedeceği “YOL YAŞAM STÜDYOSU” böylece ortaya çıktı.

Stüdyo’nun ortaklarından Çelen’in eşi Arım Arıman ve Özgür Aktezer’in de yollarının kesişmesiyle bu güzel, enerjisi akan, sımsacık alan meydana geldi.

Yol Yaşam Stüdyosu, herkesin faydalanabileceği, zaman zaman eğlenceli, zaman zaman iç gözlem ve farkındalıkla, duyarlılaşmaya doğru bir alana davet sunuyor. Yoga derslerinin bedenin üzerinde yarattığı farkındalık ile gelen dönüşüm, meditasyon ile daha derinlerdeki iç alanı keşfetme, pilates uygulamalarıyla kişiye özel güçlendirici programlar, koçluk hizmetleriyle yaşamın içinde odaklı farkındalıkla ilerlemeyi amaçlıyor.

 

 

BİZDEN HABER AL